КУШУГУМСЬКА ГІМНАЗІЯ «ІНТЕЛЕКТ» ПІДТРИМАЛА АКЦІЮ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ «ЗЕРНА ОСВІТИ»

31.10.2014 р. одна з провідних шкіл Запорізького району Запорізької області – Кушугумська гімназія «Інтелект» відвідала Класичний приватний університет та тим самим долучилася до просвітницької акції «Зерна освіти», яка триває протягом осені в Інституті управління. 
Кушугумська гімназія «Інтелект», яка входить до науково-освітнього комплексу Класичного приватного університету, завжди славилась своїми досягненнями, талановитими випускниками й ретельним підходом до виховання своїх учнів. Не виключенням у межах виховного процесу в гімназії є турбота адміністративного та викладацького складу школи щодо професійного самовизначення підростаючої молоді, яка вже через рік-два стане на шлях здобуття вищої освіти.


Саме тому, акція «Зерна освіти»
, яка триває в Інституті управління КПУ стала тією ланкою між середньою та вищою школою, на якій школярам розкривається зміст діяльності окремих фахівців, формується уявлення про перспективи їх професійної діяльності та подальшої реалізації на ринку праці. У ході екскурсії, проведених майстер-класів та презентації близько 30 учнів гімназії отримали вичерпну інформацію щодо того, ким вони мають змогу стати у майбутньому, навчаючись з того чи іншого фаху.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Зустріч викликала жваве зацікавлення з боку учнів, які змогли задати питання стосовно різних аспектів вибору майбутньої професії та можливостей навчання. А представники адміністративного складу гімназії та педагогічного колективу, в особі заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя математики вищої категорії, відмінника освіти України Гльози Наталії Олександрівни та вчителя 1 категорії Баль Наталі Іллівни, під час зустрічі також змогли дізнатися щодо можливих перспектив співробітництва з нашим університетом у різних аспектах, зокрема, співробітництво у сфері підготовки учнів для участі у Малій академії наук тощо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Інститут управління щиро дякує керівництву гімназії за участь школи в акції та гостям (учням та їх вчителям) за дружній візит! Сподіваємось на подальші зустрічі й надалі та на плідне співробітництво між навчальними закладами!