БІЛЕНЬКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА БЕРЕ УЧАСТЬ В ЕСТАФЕТІ ПРОСВІТНИЦЬКОЇ АКЦІЇ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ «ЗЕРНА ОСВІТИ»

 01.11.2014 р. близько 30 учнів Біленьківської ЗОШ прийняли естафету акції Інституту управління «Зерна освіти» та передають її далі наступним  учасникам…
Традиційно програмою акції «Зерна освіти» була передбачена прогулянка студентським містечком Класичного приватного університету та відвідування низки професійних майстер-класів від викладацького складу та успішних студентів Інституту управління КПУ. 
Почесними гостями акції на цей раз стали не лише учні 11-го та 10-го класу. На захід завітала і директор Біленьківської ЗОШ Ємець Наталя Миколаївна, а також практикуючий психолог школи Клочек Юлія Анатоліївна, яка є випускницею Інституту управління КПУ, спеціальності „Адміністративний менеджмент”.

Майстер-клас з менеджменту дав змогу дізнатися учням чи співпадає їх думка про знання та вміння, які мають бути притаманні успішному менеджеру, а також про обов’язки, з якими фахівець з менеджменту має справу у своїй діяльності, з вимогами роботодавців у сучасних реаліях. Крім того, майстер-клас наочно демонстрував усю різноманітність менеджерів, яких собі шукають для роботи українські підприємства, організації та установи – керівник, проектний менеджер, менеджер з продажів, менеджер зовнішньоекономічної діяльності, рекламний менеджер, адміністратор та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер-клас із землевпорядкування розкрив перед школярами різноманіття напрямів діяльності землевпорядника, оскільки ця професія охоплює інженерну, управлінську, правову складову, адже такий фахівець після закінчення вищого навчального закладу має право здійснювати вимірювальні роботи, працювати з різними аспектами, які стосуються обліку, реєстрації, контролю за використанням земельних ресурсів, розв’язувати питання у сфері земельного права. «Родзинкою» майстер-класу стало розкриття таємниць фотограмметрії, секретів формування стереозображення на основі використання супутникових знімків. Також учні змогли не виходячи з аудиторії здійснити вимірювання висоти будь-якої будівлі або точки на місцевості Запорізької області. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер-клас з програмної інженерії показав численні можливості використання інформаційних технологій у сучасних умовах. Учні переконалися, що навіть за дуже короткий час в їх силах створити медіа-плеєр, анімовану відкритку, експрес-гру тощо. Та це надає лише стисле уявлення про широкі можливості майбутнього програміста та фахівця у сфері ІТ-технологій, який не гірше за перекладача знається на кількох мовах (тільки це є мовами програмування – Java, Assembler, Delphi, C++ тощо). Такий фахівець знає як спростити життя пересічного користувача, адже за кожним натисканням комп’ютерної клавіші ховається кропітка робота програміста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІУ КПУ висловлює вдячність тим представникам Інституту, які протягом тривання акції беруть активну участь у її реалізації:

  • майстер-клас з менеджменту – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Бережна Галина Віталіївна, ст. викладач кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Омельчак Ганна Володимирівна. 
  • майстер-клас із землевпорядкування – к.с.-г.н., доцент кафедри державного управління та земельного кадастру Александрова Наталя Борисівна.
  • майстер-клас з програмної інженерії – студенти 3 та 4 курсів напряму підготовки «Програмна інженерія» – Панченко Валерія, Романчук Владислав,  Гонтаренко Дмитро, Сірик Євгеній. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інститут управління також щиро дякує учням Біленьківської ЗОШ за візит, висловлює вдячність керівництву школи за сприяння участі школи в акції «Зерна освіти» та сподівається на подальшу дружню співпрацю!