Традиційна міжнародна конференція Інституту управління „Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту в умовах сучасної економіки: теорія і практика”

 14.11.2014 р. в Інституті управління КПУ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція „Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту: теорія і практика”, яка зібрала у залі понад 100 учасників, серед яких доктори та кандидати наук, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, а також молоді науковці.
Цього року незважаючи на складну ситуацію в країні географія гостей заходу була дуже широкою. Участь у конференції заявили понад 200 учасників з різних країн (Росія, Білорусь, Казахстан) та куточків України: м. Запоріжжя, Київ, Харків, Черкаси, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Чугуєв, Вінниця, Івано-Франківськ, Кіровоград, Рівне, Суми, Херсон, Чернігів.
 

У конференції взяли участь як відомі в широких наукових колах учені (це 90 докторів та кандидатів наук), так і молоді науковці, які лише починають свою наукову кар’єру (аспіранти та магістранти).
На пленарному засіданні виступили представники ВНЗ України:
– регіональних інститутів системи НАДУ при Президентові України: м. Дніпропетровськ, м. Харків, м. Одеса;
– Інституту законодавства Верховної Ради України;
– Академії митної служби України;
– Київського національного університету культури і мистецтв;
– Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького;
 –
Національної академії Національної гвардії України.

Привітальним словом конференцію відкрили:



Покатаєва Ольга Вікторівна - 

перший проректор Класичного приватного університету,
доктор економічних наук, професор.

 

 

Свіркін Дмитро Олександрович –

перший заступник голови Запорізької міської ради.

 

 

 

 

З доповідями на пленарному засіданні виступили:

 

Мерзляк Анжела Віталіївна, доктор наук з державного управління, професор, проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління Класичного приватного університету
 „Державне регулювання імпортної енергетичної залежності України: проблеми та перспективи".
 

 
 

 

 

Воротін Валерій Євгенович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач сектору економічного законодавства, Інституту законодавства Верховної Ради України „Стан законопроектної роботи з питань регулювання зайнятості населення в Україні (на основі аналізу проектів законодавчих актів, включених до порядку денного четвертої сесії Верховної Ради України сьомого скликання, лютий 2014 – серпень 2014)”.

 

 

 

Горник Володимир Гнатович, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри державного управління і права Київського національного університету культури і мистецтв „Державне управління становленням та розвитком культури в Україні”

 

   

 

Крюков Олексій Ігорович, доктор наук з державного управління, професор кафедри політології та філософії Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України „Державне управління енергозбереженням в Україні як чинник побудови ефективної економіки”

 

 

 
 

 
 

Бобровська Олена Юріївна, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри економіки та регіональної економічної політики Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України „Структурна перебудова органів місцевої влади як чинник підвищення її ефективності”

 
 

  

 

Драгомирецька Наталія Михайлівна, доктор наук з державного управління, професор кафедри філософських та соціально-політичних наук Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
„Е-взаємодія як відображення рівня соціально-економічного розвитку держави”.

 

 
 
 

 

Івашова Людмила Миколаївна, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри державної служби та митної справи Академії митної служби України „Концептуальні напрями розвитку державного регулювання зовнішньоекономічною діяльністю в Україні”.

 

 
 

 

 

Соловйов Володимир Миколайович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Черкаського національного університету
ім. Б.Хмельницького „Сучасні моделі управління складними соціально-економічними системами”.

 

 

 

 

 

Бєлай Сергій Вікторович, кандидат військових наук, старший науковий співробітник, докторант Національної академії Національної гвардії України „До питання розроблення механізму моніторингу кризових явищ соціально-економічного характеру”.
 

 

 



Друга частина конференції передбачала обговорення за такими тематичними напрямами:

• проблеми та перспективи формування механізмів державного управління соціально-економічним розвитком;
• стратегія розвитку місцевого самоврядування в умовах глобальної інтеграції;
• менеджмент підприємств та організацій сучасної економіки;
• сучасні напрями та перспективи розвитку теорії і практики управління інноваційно-інвестиційною та зовнішньоекономічною діяльністю підприємств;
• проблеми і перспективи розвитку адміністративного менеджменту та технологій ефективного управління бізнесом.

 

Інститут управління щиро вдячний усім високоповажним гостям, науковцям, практикам, людям небайдужим до розбудови суспільства та держави, які підтримали цей традиційний науковий захід! Дехто з учасників уже не вперше був присутній на ньому, деякі науковці приєдналися лише цього року. Але всі були готові до активної спільної роботи щодо формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту в Україні, які безсумнівно матимуть велике теоретичне, а головне практичне значення для нашої держави!