ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ КПУ ПРОСТЯГАЄ СВОЇ ДРУЖНІ ДОЛОНІ ЛЕЖИНСЬКОМУ НВК У МЕЖАХ АКЦІЇ „ЗЕРНА ОСВІТИ”

Лежинський НВК став вже п’ятим середнім навчальним закладом, який взяв активну участь у програмі акції „Зерна освіти” Інституту управління Класичного приватного університету.

Цього навчального року Інститут управління КПУ взяв курс на профорієнтаційну роботу в районних середніх навчальних закладах, поширюючи при цьому масштаби просвітницької роботи з підростаючою молоддю. Така робота активно реалізовується у межах діючої акції „Зерна освіти”, яка лише за півтора місяці охопила понад 100 учнів старшої школи навчальних закладів Запорізького району (смт. Балабине, смт. Кушугум, с. Степне, с. Біленьке, с. Лежине).
 

 

Група активних школярів 11-х, 10-х та 9-х класів Лежинського навчально-виховного комплексу також виявила себе активними учасниками заходу. В акції взяла участь й директор школи Кучеренко Олена Володимирівна, яка виявила неабияку небайдужість до майбутнього своїх вихованців! Також керівництвом було виявлено наміри щодо можливостей вступу школи до науково-освітнього комплексу Класичного приватного університету.
Під час заходу викладачі Інституту управління КПУ відзначили високий рівень підготовки та виховання учнів Лежинського НВК та висловили побажання щодо майбутньої плідної співпраці між навчальними закладами!