ДОБРОТА ПОРОДЖУЄТЬСЯ ДОБРОТОЮ

«Щастя, миру, тепла!». «Солдате, я пишаюся тобою!». «Дякую за мир у Запоріжжі!». «Повертайся живим, будь ласка!» – ці та інші добрі слова лунали із дитячих вуст, а згодом закарбувалися на малюнках вдячності та підтримки.
Найщиріші побажання «народжувалися» в перший зимовий день у стінах Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Оберіг».Відтак, поділившись на групи та розійшовшись по класам, активісти МГО «Небо без кордонів», вони ж студенти Інституту журналістики і масової комунікації, разом із малечею майстрували паперових літачків, робили аплікацію, творили картинки до Дня Святого Миколая та підписували патріотичні листівки. Все це добро згодом поїде до наших запорізьких бійців у зону АТО.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після невеличких «майстер-класів» та приємного спілкування на «лісовій галявині» дітей уже чекали казкові герої, які підготували для них невеличку «подорож» стежкою добра. Дівчатка та хлопчики допомогли «лісовим мешканцям» повернути зайчика додому та звільнити кицю від рук злих розбійників.
Повеселившись від душі та поспівавши пісень, з криками «Дякуємо!», молодь покинула установу та повернулася до звичного життя. А діткам на згадку про нас залишились розмальовки, канцтовари та засоби для гігієни, зібрані за допомогою небайдужих людей під час акції «Місяць добра».
Це не перша поїздка для нас, і точно не остання. Рахувати немає сенсу, просто кожен раз – якийсь по своєму особливий. І от навіть зараз промайнула думка, що незабаром наглянуть новорічні свята і знову, тут як тут, нізвідки з’являться «дяді» і «тьоті» з кількома ЗМІ «за плечима». Про них напишуть у газетах, їх побачать на «блакитних» екранах. Та чи потрібно воно все це?! Головне – кому?! Як на мене, то добро зникає там, де з’являються камери.
А своїм друзям-активістам та іншим знайомим волонтерам, які дійсно вкладають у дітей душу, скажу лиш одне – дякую за справжність!
Не забувайте, що доброта породжується добротою! Тому, творіть добро, і буде вам щастя!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ірина Ярко,
студентка магістратури
Інституту журналістики і масової комунікації
Фото: Катерина Баришенська,
Ретуш фото: Максим Балагу
ра