Перші сесійні заняття курсу післядипломної освіти в межах міжнародного проекту „Локальна політика”

18-19 грудня на базі Класичного приватного університету пройшли перші сесійні заняття курсу післядипломної освіти в межах міжнародного проекту „Локальна політика” для працівників Запорізької обласної державної адміністрації та викладачів Класичного приватного університету. Лекції читали професори Гуманітарної Академії ім. Олександра Ґейштора та професор Класичного приватного університету. 
Курс післядипломної освіти проводиться в межах міжнародного проекту „Локальна політика”, який реалізується також в інших областях України та передбачає отримання польського сертифікату по завершенню навчання.
 

 

23 жовтня 2014 року в межах співробітництва Класичного приватного університету з Гуманітарною академією ім. Олександра Ґейштора (м. Пултуск, Польща) відбувся візит ректора академії Адама Косескі та проректора з міжнародних зв’язків Кшиштофа Островського. Під час візиту відбулася зустріч в Запорізькій обласній державній адміністрації для підписання договору про співпрацю в галузі освіти і науки. Договір завізували чотири сторони - ректор КПУ Віктор Миколайович Огаренко, ректор Гуманітарної Академії ім. О. Ґейштора Адам Косескі, в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Віктор Миколайович Захарчук та начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Вадим Васильович Міщанин.