Перша перемога після перерви

18 лютого о 17:30 після зимової перерви відбулася перша гра чемпіонату м. Запоріжжя "Хортиця-Агро” між командами БК "ДЮСШ 12" та БК "КПУ"

Гра проходила у стінах гімназії № 46. Баскетбольна команда "КПУ" здобула перемогу над суперником з рахунком 72:75.

Протягом усієї гри між командами велась запекла боротьба. Зокрема, на третій чверті гри відбулась сутичка між гравцями, у результаті чого в однієї з команд було дискваліфіковано гравця до кінця гри.

Рахунок від початку до кінця матчу тримався майже нарівні. Але підлеглі Євгена Бумбури все ж таки змогли вибороти переможні 2 очки.

Тож, вітаємо БК "КПУ" з перемогою у першій грі восьмого сезону чемпіонату "Хортиця-Агро" та бажаємо успіхів у всіх наступних поєдинках.