Зустріч з учнями в бібліотеці ім. О. М. Бойченка

13 березня 2015 року завідувач кафедри гуманітарних та економічних дисциплін Ігнатьєв В. А. відвідав Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О. М. Бойченка, де взяв участь у круглому столі на тему: «Похвала і покарання» у рамках проекту школа доброти «Добро починається з тебе».

У своєму виступі Ігнатьєв В. А. звернув увагу на те, що покарання і похвала для особистості має, перш за все, внутрішній моральний сенс. Саме цим відрізняється особистість від соціального індивіда, діяльність якого залежить тільки від зовнішніх соціальних чинників. У дискусії брали участь учні НВО №6, а також запрошені гості: керівник Молодіжного відділу протоієрей Діонісій Буренко та оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Кіровоградського міського відділу УМВС України в області капітан міліції Авксентьєва І. В.

У кінці заходу методист з профорієнтаційної роботи повідомив про умови вступу та переваги Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету, запросив присутніх на День відкритих дверей та олімпіаду з української мови та літератури, які відбудуться 04 квітня 2015 року в ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету».