МЕДІАФЕСТИВАЛЬ 2015

Гостинні двері Класичного приватного університету знову приймали друзів. У рамках нагородження переможців IV Медіафестивалю для школярів до нас завітали учні, без перебільшення, більшості шкіл Запорізької області.
Уже доброю традицією стало щорічне свято відзначення найкращих робіт зі сфери медіа серед учнів шкіл Запоріжжя та області. Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти та Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету за підтримки департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації провели незабутнє свято для майбутніх професіоналів медіасправи. Юні учасники заходу ще раз довели, що знімати та монтувати відео, аудіо, створювати газетні публікації можуть серцем навіть любителі.

 На Медіафестивалі для школярів, що не має аналогів у медіапросторі України наочно продемонстрували, якими дивовижними способами можна створювати медіапродукцію за допомогою різноманітних технічних засобів. Організатори ж виконали головну функцію залучення учнів до активної та відповідальної поведінки у світі медіа та віртуальному середовищі.

IV Медіафестиваль пройшов під гаслом «Видатні люди нашого краю». Його учасниками стали учні та творчі колективи 2-11 класів загальноосвітніх шкіл та учні професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів Запорізької області, інших областей України та інших країн.

У 2015 році медіафестиваль проводився за чотирма напрямами: «Телебачення» (номінація «Краща телевізійна передача»), «Радіо» (номінація «Інформаційна кореспонденція»), «Друковані та електронні ЗМІ» (номінації «Краща газетна/журнальна публікація», «Кращий соціальний плакат»), «Аудіовізуальний твір» (номінації «Кращий фоторепортаж», «Кращий відеофільм», «Кращий відеофільм, знятий мобільним телефоном»). Роботи учасників оцінювали гуру мас-медіа запорізького регіону: журналісти, рекламісти, керівники ЗМІ, керівники провідних компаній медіасфери, державні та громадські діячі.

За підсумками роботи конкурсної комісії автори найкращих робіт, а також найініціативніші школярі та керівники їхніх робочих груп отримали дипломи та солодкі подарунки.

Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю
Фото: Катерина Баришенська,
студентка групи ДРк-114