Нові знання для студентської родини Інституту журналістики і масової комунікації

Чотири пори року, чотири сторони світу, чотири океани Землі… А про що ще вам може сказати таємниче число 4? У кожного, як то кажуть, свої причуди.
Для студентів Інституту журналістики і масової комунікації четвірка має особливе значення. Ще б пак, адже це чотири цікавих і по своєму важливих тренінгів на Школі першої допомоги.
Протягом усього курсу на базі "ВітаЦентру" з молоддю працювали досвідчені лікарі та медсестри. Кожна теорія активно закріплювалася на практиці. Надавати першу медичну допомогу дітям і дорослим, студенти вчилися на незамінних помічниках, ім’я цих асистентів − "Маша" та "Федя".

 

За час нашого візиту ці два «героя» пережили на собі десятки штучних дихань, сотні масажів серця та декілька пов’язок. Було не лише повчально, а й весело, завдяки гарному почуттю гумору тренерів. 

Також на курсах зачепили і побутові рани – опіки, кровотечі, різного роду травми. Пов’язки на голову – "чепчик" та руку дівчата й хлопці вчилися накладати одне на одному. 

 
Три дні занять у колі професійних медиків пролетіли непомітно. А вже на четвертому – студентство закріплювало все вивчене на практиці. Кілька годин роботи показали хто на що спроможен. За свої старання молодь отримала сертифікати, позитивні емоції та корисні поради. Хочеться вірити в те, що на своєму життєвому шляху нам не доведеться застосовувати отримані знання на реальній людині десь у лісі, посеред дороги чи степу.
Здоров’я – це не продукт, який красується на полицях супермаркету. Тут "папірці" безсилі. Тож, любі друзі, скрізь і всюди бережіть себе та своїх рідненьких!!!
 
Вміння з першої допомоги освоювала Ірина Ярко,
студентка Інституту журналістики і масової комунікації