Науковці Інституту управління КПУ взяли участь в обговоренні питань суспільно-політичного та соціокультурного розвитку Південного регіону

Проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ, д.держ.упр., професор Мерзляк Анжела Віталіївна та завідувач кафедри адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування Інституту управління КПУ,  к.держ.упр., доцент Заїка Олена Вікторівна взяли участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Суспільно-політичний та соціокультурний розвиток Південного регіону України: історичні традиції і сучасні тенденції».

      

 

      Науково-практичний захід відбувся 21-22 травня 2015 року за ініціативою кафедри філософських та соціально-політичних наук в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

      Як зазначається організаторами конференції метою заходу стало конструктивне обговорення Стратегії суспільно-політичного та соціокультурного розвитку регіонів у контексті децентралізації влади; узагальнення та розповсюдження наукових і практичних напрацювань щодо питань державного управління й регулювання регіонального розвитку; розробка рекомендацій і пропозицій для суб’єктів державного управління щодо забезпечення сталого розвитку регіонів з урахуванням історичної спадкоємності.

      У пленарному засіданні взяли участь директор інституту, доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України  Іжа Микола Михайлович, завідувач кафедри філософських та соціально-політичних наук, кандидат історичних наук, професор Якубовський Олексій Петрович, народний депутат V, VI, VII скликання Гриневецький Сергій Рафаїлович.
      Проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління Класичного приватного університету, д.держ.упр., професор Мерзляк Анжела Віталіївна виступила з доповіддю: «Стан та перспективи державного управління соціально-економічним розвитком Запорізької області у контексті сучасних тенденцій розвитку Південного регіону України».

      У межах конференції відбулась  наукова дискусія на тему: «Теоретичні, методологічні та організаційно-правові аспекти державного управління суспільно-політичним та соціокультурним розвитком регіонів», в якій взяла участь завідувач кафедрою адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування Інституту управління, к.держ.упр.,  доцент Заїка Олена Вікторівна з доповіддю: «Стратегія подолання бідності населення в Україні: результати реалізації та напрями вдосконалення».
      Зустріч науковців завершилась круглим столом  «Стратегії суспільно-політичного та соціокультурного розвитку регіонів в умовах викликів сьогодення», модератором якої виступив заступник Голови Одеської обласної ради Хлицов Петро Володимирович.

      Під час конференції відбулась зустріч делегації Інституту управління Класичного приватного університету зустрілась з директором Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління, д.політ.н., проф. Іжею Миколою Михайловичем.