Ви їдете за Збруч? Ні?! А наші студенти їдуть!!!

Марія Бордюг та Марія Підгребельна, студентки 4 курсу Інституту журналістики і масової комунікації вибороли право протягом року «відвідувати майстер-класи та матимуть нагоду познайомитись із середовищем Українського католицького університету, поспілкуватись із студентами й викладачами Школи журналістики УКУ та, звісно ж, насолодитися перебуванням у Львові», – зазначають організатори програми «Друзі за Збручем-3», що проходить на базі Школи журналістики УКУ у місті Лева.
Дівчата матимуть нагоду самостійно обирати напрями майстер-класів відомих журналістів з огляду на свої уподобання чи особистість медіа-тренера.

 

Аби оцінити масштаби підготовки та майбутню користь для студентів-журналістів нашого інституту, варто лише переглянути список медіа-тренерів попередніх програм, а це: засновник «Газеты по-киевски» Сергій Тихий, головний редактор українського «National Geographic» Ольга Вальчишен й українського «Esquire» Олексій Тарасов, ведуча «5 каналу» Тетяна Даниленко, кореспондент «Reuters» Сергій Каразій, заступник головного редактора газети «KyivPost» Катерина Горчинська, керівник «Громадського» Роман Скрипін, військовий кореспондент «1+1» Андрій Цаплієнко та «Інтера» Роман Бочкала, засновник сайту «MediaPort» і керівник «UA:Першого» Зураб Аласанія, радіодраматург Ігор Померанцев і британський письменник Пітер Померанцев, ведуча «Radio Roks» Соня Сотник, заступник головного редактора «Дзеркала тижня» Сергій Рахманін, фахівець із кібербезпеки Михайло Кольцов, турецька репортерка Ясемін Чонґар, журналістка польського телебачення Марія Степан, медіаексперт Андрій Архангельський, керівник англомовної служби «Радіо Ватикан» Шон-Патрік Лаветт та інші.
Викладачі кафедри журналістики і соціальних комунікацій щиро вітають дівчат та раді, що долучилися до таких цікавих та важливих змін у професійному житті майбутніх журналістів.
А усім, хто хоче взяти участь у наступних заходах Школи журналістів УКУ, звертайтеся до викладачів кафедри ЖСК: доц. Вікторії Анатоліївни Ковпак та ст. викл. Алли Вікторівни Кліщ. Вони ж і здійснюватимуть керівництво проектом на запорізькій стороні.
Фінансова допомога проекту mymedia.org.ua та Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні дає змогу оплачувати проїзд, житло й добові для учасників, що особливо приємно!
Будемо чекати від студенток цікавих фоторепортажів та подорожніх нарисів, а знайти їх зможете в новинах студентського порталу «Медіахата» за адресою:http://journalist.zp.ua/novyny або на головному сайті КПУ.

  Кафедра журналістики і соціальних комунікацій
Малюнок Оксани Васьків-Кукул (Медіакомікс), взятий на сайті Школи
журналістики УКУ (http://journalism.ucu.edu.ua/program-highlights/4307/)