Студентська рада Інституту права Класичного приватного університету організувала відвідування студентами 1-го курсу «Музею техніки Богуслаєва»

15 вересня 2015р. Студентська рада Інституту права Класичного приватного університету організувала відвідування студентами 1-го курсу «Музею техніки Богуслаєва», який відкритий в 2012 році. Це місце не тільки зберігає експонати трудової слави заводу «Мотор-Січ», але й пам'ять про покоління воїнів, щиро відданих своїй Батьківщині, звідки закриваючи за собою двері, надовго поринаєшся в почуття неймовірної гордості за рідний Запорізький край. Варто відзначити, що керівництво музею зробило нам приємний подарунок, а саме безкоштовну екскурсію з екскурсоводом. Перебуваючи там, студенти відчули свою приналежність до великого народу та його минулого.

 

 

Впливаючи на внутрішній світ студентів, з'являється можливість зберегти важливі етапи історії країни. Екскурсовод розповів про безсмертний подвиг працівників і конструкторів цього підприємства, які внесли істотний внесок у наближення перемоги у Другій світовій війні. Наприкінці зустрічі студенти змогли самостійно ознайомитися з представленими експонатами, серед яких особливе місце займає експозиція військової техніки ХХ століття. Всі залишилися задоволені екскурсією, ділилися один з одним враженнями про почуте й побачене