Особлива посвята у студенти в Інституті журналістики і масової комунікації

Осінь тільки-но настала, а в Інституті журналістики і масової комунікації в гостях уже були відьми, вампіри та зомбі.
Ні-ні, не думайте, це не репетиція перед  «Хелловіном» – так проходила посвята першокурсників у студенти.
Посвята відбулась 10 жовтня 2015 року о 12:00 у Дубовому гаю, на нашому улюбленому вже місці.

 

 

Зустрів біля входу у Дубовий гай «свіжаків» зомбі, котрий провів їх до місця «Повелителів темряви». Це були студенти третього та четвертого курсів. Тематика була обрана не дарма. Адже вони перетворилися у таких, бо за усі ці роки з них «видавлювали всі соки, ламали кістки, викручували пальці». Поки всі спали, а над містом підіймався морок, вони оживали – як істоти ночі. Вставивши сірники в очі, та озброївшись кофеїном, стиснувши ручку в кулак, мов ті навіжені, карлякали конспекти.

Тож, наші «свіжаки» розбилися на три команди та вигадали назву. Перша команда психологів та соціологів назвалися «Фрост морн», друга команда дизайнерів – «М’ясники» та останні, найбільш балакучі, журналісти, рекламісти та видавці вигадали назву «Мертві душі».
Так і почався їх новий шлях з перешкодами аби гордо носити статус – Студент!

Перше випробування, котре вони подолали досить швидко, це перетворення одного із учасників у помічника Повелителів темряви, тобто у мумію. Для наступного завдання їх фантазії не було меж. Вони вигадували страшні закляття із запропонованими рецептами. Ці рецепти були різні від закляття на сесію, до того щоб викладач забув про пару. Але всі молодці, знають як в такій ситуації себе поводити та що говорити.
Далі «свіжаки» відкрили всьому світу свої потаємні бажання, зігравши із Повелителями у гру «Зізнання». Хтось із першокурсників зізнався, що носить у своєму гаманці фотокартку улюбленого викладача, а хтось навпаки тремтить при одному лише спогаді про свого завідувача кафедри.

Наступною перепоною на їх шляху було відчути себе «Відьмою в ступі». Вони по черзі стрибали невелику дистанцію наввипередки.
І ось дійшовши до кінця, залишилось найголовніше, а саме зварити чарівне зілля для «свіжаків» та пройти ритуал посвячення.
Щоб приготувати зілля знадобилися частинки студентів: кров, сльози, кістки, ідеї та успішність студентів, а прикрасило це все гілочка петрушки.

Для проведення довгоочікуваного ритуалу, викладачі кафедр допомогли нашим Повелителям темряви: тримали в руках орфографічний словник, як символ генію правопису; планшет – диво помічник сучасного студента; мудру сову – невмирущу силу розуму та знань та заліковку як помічника у здачі сесії. Наостанок їм  довелося скуштувати наше зілля.
На завершення, аби закріпити свій статус «Студент», «свіжаки» поклялись бути найкращими студентами не лише ІЖМК, а й всієї неньки України.
Тож, будемо сподіватися, що саме так вони і будуть себе позиціонувати. Тож, побажаємо успіхів нашим новоспеченим «свіжачкам-студентам» у їх подальшому студентському житті.

Цікавий відеоролик про захід дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=qYRggxMt4EQ&feature=player_embedded
Більше фото дивіться за посиланням: https://vk.com/album-5703475_222199890

Дар’я  Крилова,
студентка групи ДЖ-112
Фото:
Дар’я  Стешкіна,
студентка групи ДРк-112