Спорт у нашому житті

У третій день грудня  2015 року в спортивному залі  Класичного приватного університету відбулися змагання зі стрітболу . Показати свою майстерність прийшли студенти різних інститутів.
Треба відзначити, що учасники активно долучалися до спортивного дійства і самовіддано змагалися у напруженій боротьбі. Усі пристрасті, що панували на спортмайданчику, виглядали не менш серйозно за олімпійські ігри. Такі ж самі переживання та жага перемоги.
За підсумками боротьби перше місце одержала команда Інституту управління. Срібло дісталося Коледжу КПУ, а замкнути трійку призерів вдалося студентам Інституту права

 

Також хочеться відзначити стрітболістів Інституту журналістики і масової комунікацій, які показали свій характер і спортивний дух, чесність та повагу по відношенню до інших команд  та посіли почесне четверте місце.
Усі присутні отримали величезний заряд бадьорості та гарний настрій. Організатори  дружніх змагань завершили словами  подяки  за дуже цікаву гру та привітали призерів з перемогою.
І пам’ятайте, що щоденні заняття спортом – це свято для нашого організму, тож будьте завжди здоровими!

Спостерігав за змаганнями та
брав безпосередню участь
студент І курсу Інституту журналістики і
масової комунікації
Сергій Саєнко

P.S. Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації висловлює ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ відчайдушним, впевненим у собі, спортивним та наполегливим студентам Інституту, які з гідністю показали себе у змаганнях: Максимові Балагурі, Максимові Михайлову, Володимиру Куцу, Мухамеду Іса, Сергію Саєнку.