Благодійний концерт "Дружні долоні добра" в Інституті управління

9 грудня 2015 року в Інституті управління відбувся концерт „Дружні долоні добра”, який залучив не тільки викладачів і студентство Інституту, а й усіх небайдужих представників інших Інститутів, Коледжу університету, студентської ради.
Отже, у цей день в святковому залі зібралися не тільки справжні цінителі творчості та таланту, а й ті люди, які зберегли в серцях частинку доброти та завжди готові бути дружніми до світу.
 

 

Цим святковим заходом усі присутні простягнули свої дружні долоні дітям – вихованцям Запорізького навчально-реабілітаційного центру „Світанок” при Запорізькій обласній раді, які були гостями свята.
Діти, які вперше побували в університеті, були раді помандрувати студентським містечком КПУ у ході організованої для них екскурсії.

Привітальним словом захід відкрила проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління Класичного приватного університету, доктор наук з державного управління, професор Анжела Віталіївна  Мерзляк.

Запорізький навчально-реабілітаційний центр „Світанок” при Запорізькій обласній раді є не тільки підшефним закладом Інституту управління, яким він опікується, але й входить до науково-освітнього комплексу нашого університету. Саме тому перед присутніми виступила Директор НОК Класичного приватного університету Олена Георгіївна Тягушева.

Свято показало, що сучасна молодь є багатогранною, обдарованою та своїми корисними справами може творити добро.У концерті взяли участь:
Малишев Савелій, Христич Андрій, Шумілова Анастасія (переможці та призери конкурсу читців „Живе слово краси”)
Ковальчук Аделіна (студентка 1 курсу, напряму підготовки „Менеджмент”)
Ковтун Володимир (студент 3 курсу, напряму підготовки „Програмна інженерія”)
Румянцев Богдан (студент 4 курсу, напряму підготовки „Програмна інженерія”)
Самойленко Віктор (студент магістратури, спеціальності „Менеджмент організацій і адміністрування”)
Тішина Дарина (студентка 1 курсу, напряму підготовки „Богослов’я”)

Активну участь у святі взяли також представники студентської ради університету. З привітанням та творчим подарунком виступили: новообрана голова студентської ради Класичного приватного університету – Тетяна Баранова, а також людина, яка вже багато років вірою і правдою служить студентські раді, не колишній, а почесний голова студентської ради КПУ – Микола Космін!

В очікуванні зустрічі з гостями та друзями – вихованцями інтернату „Світанок” колектив викладачів та студентства Інституту управління підготував подарунки. Так, напередодні концерту було зібрано кошти на придбання спортивних м’ячів та тенісних ракеток, які було презентовано під час заходу!

Крім того, вже під час свята до акції по збору коштів змогли приєднатися інші Інститути та Коледж КПУ, а також відділи університету, за що Інститут управління висловлює щиру вдячність! На кошти зібрані під час концерту будуть придбані подарунки, які будуть передані до інтернату під час візиту 21 грудня до Дня Святого Миколая та Новорічних свят!