«Маленьке життя» великих людей «на сторінках» щасливої казки

Кожен прожитий нами день – це маленьке життя. Життя в якому ми раділи, плакали, закохувались, розчаровувались, падали, підіймалися і йшли далі. Але серед нас дорослих є в цьому житті щось чи хтось такий щирий і відкритий до всього світу. І цей хтось одними кутиками своїх вуст змушує нас посміхатися і творити дива.
Вони – маленькі «філософи». Що не запитай – на все знайдуть відповідь. Але є серед малят і ті, хто потребують більшої уваги і любові до себе. Про них і буде наша історія – наше маленьке життя.

 

Поки 2016-й «навшпиньках» прокрадається у міста і села, дружня команда ЗМГО «Небо без кордонів» − вони ж студенти ІЖМК, «розв’язала» свій «новорічний мішок» і почала роздавати подарунки для дітлахів із Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Світанок» Запорізької обласної ради.

Так, звичайний зимовий день перетворився для малечі на справжню казку на території чарівного дитячого розважального центру «Baby Park». Не встигли ворота цієї чудернацької країни відчинитися, як дітлахи тут же розбіглися хто куди. Одні хлопчики вмостилися за кермо солідних автівок, іншим полюбилися автомати та м’ячі. Дівчатка тим часом відвідали салон краси, забігли в супермаркет, полікували зубки, ще й на шопінг встигли. Одне лиш й чутно на кожному кроці – я-я-я…

Таки правду говорять, що немає на землі гімну урочистіше, ніж лепет дитячих вуст. Діти повинні жити у світі казки, фантазії, чудернацьких забавок та яскравих малюнків, адже таке воно – дитинство. І кому, як не нам – вчорашнім дітям, намагатися зробити їх день хоча б на жменьку щасливішим.
Увесь цей час з нашими героями забавлялися професійні аніматори – працівники «Baby Park», які майже щодня запалюють десятки вдячних вогників у дитячих оченятах.
Гра за грою, посмішка за посмішкою – так і пролетіло кілька незабутніх щасливих годин. А по закінченню казки, малеча отримала в подарунок від дитячого центру смачнючі пряники та море позитивних емоцій. Ось таке от воно – маленьке життя

На перший погляд, ніби все так просто і нічого складного, але, на жаль, не кожна родина може дозволити собі таку казку, а в когось її взагалі немає. Тому, тут треба віддати належне колективу розважального дитячого центру «Baby Park», які влаштовують незабутні благодійні дні і відкривають двері в світ магії, веселощів та забав. Величезна вам подяка за те, що ви робите! Сподіваємось, що на цьому наша співпраця не закінчиться і спільними зусиллями ми зможемо подарувати казку не одній дитині.

Окрема подяка керівництву Класичного приватного університету за підтримку затії та надання транспорту, який доставив наших сміливців на сторінки справжньої казки.
Цей день вкотре довів, що добро у цьому світі живе і житиме до тих пір, поки в ньому існуватимуть небайдужі люди! Адже діти – це наше майбутнє, це наша провина перед іншими людьми. Завдяки дітям хочеться жити. Тож, бережімо своє величезне дитяче серце!

За казкою спостерігала
Ірина Ярко
Фото: Максим Балагура