Movie time

Інститут журналістики і масової комунікації вже протягом тривалого часу намагається не тільки забезпечувати своїм студентам по-справжньому сімейну атмосферу навчання, але й допомагає відволіктись та відпочити від цих різних проблем.
Так, черговий раз, завдяки дирекції Інституту та Студентській раді ІЖМК було проведено вечір кіно. Це час, коли студенти та їх друзі можуть зібратися разом у зручний для всіх вечірній час та переглянути фільм, який самі забажають!
Тож, 9 березня, у весняний вечір в ауд. 606п Інституту журналістики і масової комунікації був показаний фільм "Дівчина з Данії".

Дві години вдумливої атмосфери безумовно непростого для сприйняття фільму промайнули набагато швидше ніж, наприклад, пів години практичного заняття на парі. Головна героїня цього фільму отримала престижну нагороду "Оскар" у номінації "Найкраща жіноча роль другого плану", а всі присутні під час перегляду у нас отримали яскраві враження, якими вони потім поділилися.
Ще однією особливістю нашого заходу є те, що за переглядом фільму студенти смакують гарячим чаєм та смачним печивом, а кожен охочий може принести щось від себе! Тож, цього разу усі змогли скуштувати смачні млинці, які приготували наші дівчатка-господині - Вікторія Кудря, Ганна Баранова, Ірина Ярко та студент 2 курсу - Максим Михайлов! Кмітливий хлопець ще й захопив смачного варення для своїх друзів.
Що ж, це був гарний вечір з приємними людьми, і хочеться побажати усім студентам не просто проводити час в університеті, відвідуючи пари, а й уміти використовувати та жити студентським життям на повну, як це роблять студенти Інституту журналістики і масової комунікації!
Тож, знаєш гарний фільм? Тоді приходь до нас і ми неодмінно подивимось його разом!

Куштував смачні млинці та
спостерігав за подіями
Олександр Гізенко,
студент ІІ курсу ІЖМК