Початок третього сезону «Медіавишкіл»

Середина березня принесла в Інституті журналістики і масової комунікації відзначилася особливою подією – відбулося відкриття третього сезону проекту для школярів міста "МедіаВишкіл". Так, цієї п’ятниці лави вишкільнят поповнили більше 30-ти креативних, цікавих, позитивних хлопців і дівчат.
Проект не передбачає лекцій та тритомних конспектів, адже все за принципом – мінімум теорії – максимум практики!

 

 

Тож, на відкритті учасникам відразу ж випала нагода відчути себе тими, ким вони мріють стати – справжніми журналістами. Адже тренінгове завдання – незвичайне знайомства-інтерв’ю допомагає зробити це якнайкраще. Які тільки методи не використовували юні журналісти заради отримання інформації. Вишкільнята приміряли на собі роль газетярів, телевізійників, радійників, дехто із них навіть побував кореспондентом "плюсів", комусь закортіло на екрани "СТБ", а хтось обрав для себе журнал "Господарочка", "Юная леди" та інші ЗМІ. 

Дивишся на школярів і розумієш, що кожен цікавий по-своєму, у кожного своє бачення і нестандартний підхід до героя чи героїні. Деякі із них, якщо все ж таки оберуть журналістику, зможуть дати фору «старожилам»)) Але не будемо про майбутнє, адже про нього в журналістиці питати не прийнято.
Тож, після жвавих інтерв’ю, цікавих обговорень і професійних порад можна і трішки відпочити, а це значить, що настав час для перерви і неформальних розмов. А після перерви всі знову взялися за роботу. Тут на вишкільнят чекало наступне завдання, що вони виконуватимуть протягом всього проекту. Тож, маємо 6 нових редакцій, які незабаром запропонують нам свій новий медіа продукт. Свої завдання вишкільнята знають, тож сподіваємось, що з креативних ідей вийдуть не менш креативні.

Ось таким от насиченим і цікавим виявився перший день третього сезону проекту "МедіаВишкіл", далі ще цікавіше!! Будьте з нами на одній хвилі і будете в курсі наших вишкільних подій.
До нових зустрічей на сторінках шпальт чи екранах ТБ)))

Ірина Ярко
Фото: Роман Коробський