Черговий день "Медіавишколу"

Мрії мають своє ім'я, особливо, коли у них віриш, або як вишкільнята відкрили для себе світ фотографії Поки увесь світ їв смішинки на обід, точніше на полудник, у нас на "Медіавишкіл" час летів на повному серйозі. У перший день квітня у стінах Інституту журналістики і масової комунікації говорили про тисячні долі секунди, про світло, колір, про миттєвості, що залишаються на вічну пам’ять, про те, що змушує мріяти, фантазувати, сумувати і посміхатися. Це мистецтво, якому під силу показувати втрати і тріумфи людства. Ім’я цьому мистецтву – фотографія.

 

 Як показує історія, найперша світлина в світі з’явилася більше 190 років тому. Сьогодні все змінилося, і фотографії, і фотографи, і люди, які потрапляють в об’єктив камери. Про всі ці моменти та "родзинки" світу фото вишкільнятам розповідала професійна фоторепортерка, за плечима якої сотні, а то й тисячі фотокарток, Валерія Харланова. У її об’єктив потрапляють, як знаменитості, яких ми звикли бачити на ТV чи на великій сцені, так і пересічні люди та інші цікавинки. Наша гостя принесла з собою роботи відомих фотографів України та світу, а також охоче поділилася з юними журналістами своїми найкращими фоторепортажами.
Перед кожним тренінгом ми завжди радимо невгамовним хлопцям і дівчатам ловити момент і не соромитися бути допитливими. Сьогодні вишкільнята скористалися цією нагодою на всі 200, засипавши Лєру різноманітними питаннями – як те, як це... і понеслась.
Після кави-брейку зі світу фото ми всі перенеслись у світ слова, де згодом із теорії перейшли до практики та заходилися писати замітки. Теми для своїх майбутніх творінь юні журналісти обирали самостійно – одні вподобали футбол, інші писали про фестивалі, деякі обрали АТО, комусь до душі припало волонтерство. У кожного свій інформаційний політ фантазії. І хоча вишкільнятам ще є над чим працювати, варто визнати, що серед них були і ті, які добре справились із завданням. А для того, щоб відшліфувати журналістську майстерність – потрібна практика-практика і ще раз практика! На додачу майбутні "акули пера" отримали домашку, з якою сподіваємось вони неодмінно справляться. Ось така от вона, третя медіа зустріч. Далі найцікавіше! Ловіть найяскравіші моменти і даруйте їм життя, чи то у вигляді фотографії, чи то слова. Головне, щоб те й інше приносило вам і вашим близьким задоволення.