Учні ЗЗШ №32 завітали в гості до Інституту управління

Нещодавно Інститут управління КПУ радо приймав гостей – учнів та педагогів Запорізької загальноосвітньої школи №32. Зустріч вихованців школи з представниками Інституту управління КПУ організувала доцент кафедри державного управління та земельного кадастру ІУ КПУ, д.держ.упр. Боклаг Валентина Андріївна.

 

 

 

Дирекцією Інституту було проведено екскурсію університетом. Гості були приємно вражені атмосферою, яка панує в Класичному приватному університеті: комфортні умови навчання, індивідуальний підхід до кожного, цікаве студентське життя.
З презентацією щодо можливостей навчання в Класичному приватному університеті та Інституті управління, зокрема, перед учнями виступила заступник директора з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи Інституту управління КПУ, к.е.н. Віхорт Юлія Володимирівна.
З особливостями та перевагами навчання у Коледжі Класичного приватного університету школярів ознайомила заступник директора Коледжу КПУ, к.е.н., доц. Огаренко Тетяна Юріївна.
У ході зустрічі школярі змогли поринути в атмосферу студентства, дізнатися про ті цікавинки, які чекають на кожного, хто носить горде звання студента (навчальні заняття, насичене студентське життя, спортивні заходи, студентське самоврядування та інше).