У середу, 27 квітня, на базі Класичного приватного університету відбувся перший у Запоріжжі міжвузівській турнір з мафії

У середу, 27 квітня, на базі Класичного приватного університету відбувся перший у Запоріжжі міжвузівській турнір з мафії, організаторами якого були Dnepr Mafia Clan таСтудентська рада Класичного приватного університету. Генеральний інформаційний партнер заходу Телеканал TV5 .

 

 

 

Гра проводилася серед Вищих навчальних закладів міста та активної молоді, зокрема Запорізька молодіжна міська рада . Перед початком професійні ведучі провели інструктаж, після чого за жеребкуванням було обрано порядок гравців у командах, загальна кількість яких перевищувала 60 осіб. Два столи, дві напружені гри, що проходили паралельно. У фіналі залишилися найсильніші, та за загальним рейтингом третє місце посіла команда Молодіжної міської ради, друге – Запорізького національного технічного університету, та перемогу отримала команда Класичного приватного університету, до складу якої увійшли Ларкіна Марія, Шепєлєва Юлія та Шляхова Олена. Вітаємо наших дівчат, та бажаємо нових звершень! 
Усі фіналісти отримали подарунки від спонсорів, а ми, у свою чергу, дякуємо Dnepr Mafia Clan за інтелектуальний розвиток молоді та організацію турніру. Якщо ти проґавив цю новину, то не зволікай, адже ігри проходять щосереди у кав"ярні "BIBLIOTHEQUE" на Інститутській! Вчимося переконувати, контролювати емоції та тренуємо логіку разом!

З повагою,
Студентська рада Класичного приватного університету