Студентська ревізія

До цього закладу щодня крокують студенти та викладачі. Кожної перерви у Класичному приватному університеті біля студентського кафе " Аля Минут" збирається величезна черга, тому я вирішила зробити "студ. ревізію " закладу , обговорити всі позитивні сторони та недоліки закладу харчування. Думаю Вам буде цікаво, тож почну. 
Завітала я до кафе о 9 ранку з групою голодних студентів, тому ще тут не великі черги. 

 

 

 

Заклад дуже світлий ,гарний інтер'єр, новий ремонт та зручні меблі в кафе, що є великою рідкістю для студентських закладів харчування в нашому місті. На вітрині та в холодильниках можемо побачити як і фаст фуд, так і великий вибір домашніх страв. Зустріли мене дуже привітно,пропонуючи зробити замовлення. Здивувало лише те, що до страви, яку придбаєш , за бажанням потрібно купувати собі шматочок хлібу.Пройшовши до вільного столу зі студентами-колегами помітила і відразу ж зауважила на чистоті. Все блищить. Навіть звичних жуйок приклеяних до стільців та столів я не знайшла. Перед тим, як смакувати обраними стравами , вирішили піти до вбиральні та помити руки, і тут з'явилася велика проблема, в закладі він відсутній. Добре,що студенти-чепурнушки завжди ходять з вологими серветками та бактерицидними лосьйонами для рук. Продезинфікувавши наші рученята всі вхопилися смакувати. Зверну вашу увагу, що чистота посуду приємно вразила. Усе ідеально чисто! Та використовують новий посуд. Тож тепер слід підбити підсумки,як український інспектор – Ольга Фреймут :) 

Відбулася вперше "студ. ревізія" в кафе "Аля Минут" при Класичному приватному університеті. 
У цьому закладі приємна атмосфера та дуже привітний персонал , їх щирі вітання та посмішки просто заставляють повертатися до них знову і знову.
Тому атмосфера – +. 
З підвищенням цін на харчові продукти ,також зросли ціни на страви , але підняття цін не сильно б'є по гаманцю , і тому ціни – +. 
Дуже хороший колектив, який любить свою роботу та відноситься до неї з відповідальністю. Обслуговування - +.
Також зверну вашу увагу , що "Аля Минут" завжди чепурний. За порядком і чистотою тут дуже ретельно слідкують.
Проводячи "студ. ревізію" я зі студентами-колегами в цьому переконалася не помітивши ні пилюки,ні бруду, ані жуйок. + за чистоту. Але під час ревізії на нашому шляху зустрілися проблеми : це відсутність вбиральні та дуже тісний і маленький заклад для великої кількості відвідувачів ( він приблизно 40 м2.)Кожен зробить для себе певний висновок і вибір , але я – Цьопкало Анастасія зі студентами - журналістами групи ДЖ-114 рекомендую заклад "Аля Минут" при Класичному приватному університеті.

(примітка. Не на правах реклами )