Перший міський фестиваль «ПРОСТІР ПСИХОЛОГА»

За ініціативи відділу психологічного супроводу навчально-виховного процесу інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради 19 травня на базі Класичного приватного університету було проведено Перший міський фестиваль "Простір психолога" PRO–PSI. (PRO–PSI: професійний погляд на систему соціально-психологічного супроводу в освітній системі. Практика. Інноватика. Авторський досвід). Фестиваль був призначений для практичних психологів, соціальних педагогів та студентів Класичного приватного університету системи освіти Запоріжжя.

 

До участі в організації та проведення фестивалю, окрім психологів з різних шкіл, приєднались: Білоусов С.А. – проректор з соціально-виховної роботи, професор кафедри практичної психології; Глущенко Т.М. та Кириченко Н.О. з відділу профорієнтації та зв'язків з громадськістю, Зоська Я.В. – інформаційно-аналітичний центр, Яцук Н.В начальник відділу соціально-виховної роботи та викладач кафедри практичної психології Железнякова Ю.В.

Ідейним натхненником фестивалю стала методист Інформаційно-аналітичного методичного центру Біюн О.В. при підтримці завідуючої Інформаційно-аналітичного методичного центру Гусак О.В., які створили справжнє свято для майже 170 практикуючих психологів нашого міста та гостей фестивалю.
Головним слоганом фестивалю було "Простір нас єднає!"

Впродовж фестивалю було проведено п'ятнадцять  майстер-класів у двох майстернях. Також на фестиваль завітали представники майстерні «Королівства кривих дзеркал», які перетворили  фестиваль на справжнє шоу. Яскравий фінал фестивалю "Простір психолога" (PRO–PSI) – танцювальний Flash Mob під хіт Гайтани «Україно! Будьмо!» подарувала учасникам енергійна, натхненна і талановита колега – Ірина Олександрівна Лотоцька, музичний керівник ДНЗ № 135.
Оцінивши перспективи фестивалю було прийнято рішення Фестиваль «PRO-PSI» проводити у місті щорічно.