Зустріч школярів Великобілозерського району з викладачами та студентами Класичного приватного університету

Кафедра гуманітарних дисциплін Інституту управління організувала зустріч учнів чотирьох районних шкіл смт. Велика Білозерка з представниками, викладачами та студентами Класичного приватного університету. У ході візиту підростаюча молодь, яку вже починає турбувати важливе питання вибору майбутнього професійного шляху змогла отримати інформацію про ті можливості, які відкривають спеціальності Класичного приватного університету, взяти участь у запропонованому майстер-класі, задати питання.

 

 

У ході візиту перед молоддю виступили:

  • Віхорт Юлія Володимирівна, заступник директора з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи Інституту управління КПУ;
  • Борисенко Вікторія Анатоліївна, інспектор відділу професійної орієнтації та зв’язків із громадськістю КПУ;
  • Покатаєва Тетяна Олександрівна, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Інституту управління КПУ;
  • Косюк Володимир Ростиславович, старший викладач кафедри дизайну Інституту журналістики й масової комунікації КПУ.

Особливо цікавим для школярів стало спілкування зі студентами університету Поміновим Владиславом (студентом Коледжу КПУ, спеціальність „Туристичне обслуговування”) та Паньків Василем (студентом 4 курсу університету, напрям підготовки „Економічна кібернетика”), які до речі є випускниками цих же середніх навчальних закладів, тобто є земляками хлопців та дівчат. Вони поділилися своїми враженнями від студентського життя в університеті, розповіли про їх шлях від Коледжу до Інститутів Класичного приватного університету за своєю обраною спеціальністю.

А наприкінці зустрічі учні поринули в творчу атмосферу разом із провідним викладачем кафедри дизайну Косюком Володимиром Ростиславовичем та змогли разом власноруч виготовити гравюру.
Сподіваємось, що ця зустріч надала ще більшої впевненості учням у виборі свого професійного майбутнього!