«СПРАВА. ВГОЛОС – 2.0» завершено! Кафедра журналістики і соціальних комунікацій вітає школярів-учасників з отриманням Сертифікатів!

Наприкінці травня проект кафедри журналістики і соціальних комунікацій «МоЖу!», що став платформою для двох команд, які взяли участь у міжнародному проекті «СПРАВА. ВГОЛОС – 2.0», завершився чудовим результатом для юних журналістів із Запорізького навчально-виховного комплексу № 42, Кушугумського навчально-виховного комплексу «Інтелект», Ліцею № 34, Коледжу Класичного приватного університету.

 

 

 

Фінальна зустріч після викладення мультимедійних газет «Мультим», шаленого голосування за команди та їх роботи нарешті проходила у гармонійному піднесеному настрої, адже досвід отримано, здобуті практичні навички вже напоготові, нові друзі знайдені, а колеги із КЗ «ГРАНІ» та команда з Бердянська, які багато років вже присвятили вивченню журналістської майстерності, стали переможцями проекту та отримали можливість відвідати Львівський медіафорум!
Віктор Бабенко, керівник проекту у Запоріжжі, голова ГО «Я люблю Запоріжжя»
, якому всі ми висловлюємо найщирішу подяку за ініціативу, професійність, дипломатію у роботі з юними журналістами, вручив редакторському складу видань «МоЖу» та «Борщ» цілу купу подарунків. По-перше, кожен учасник отримав Сертифікат, що засвідчив кожного як учасника групи з громадянської журналістики у міжнародному проекті «СПРАВА. ВГОЛОС – 2.0», команди, що працювала над створенням мультимедійних видань на засадах етичних принципів журналістики, за підписом Координатора проектів Фундації Нові Медіа в Україні Миколи Шпаковського. По-друге, кожен отримав креативну карту Запоріжжя, по-третє, головні редактори видань стали володарями квитків-перепусток на роуп-джампінг – стрибки з мотузкою з високого об`єкту за допомогою системи амортизації та альпіністського спорядження з Аркового мосту, і по-четверте, для спільного відпочинку, зміцнення корпоративного духу – Сертифікат на екскурсію містом!

Щира подяка Віктору Бабенку і Координаторам проекту за засвідчення Сертифікатами кафедри журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК та, зокрема Вікторії Ковпак як активних учасників та «опікунів групи» з громадянської журналістики у міжнародному проекті «СПРАВА. ВГОЛОС – 2.0»!

Чекаємо колег зі Львова з враженнями, новими знаннями та фотозвітом!

З повагою, кафедра журналістики і соціальних комунікацій