Популяризація здорового способу життя та волонтерської діяльності серед молоді в Запорізькій області

З метою популяризації здорового способу життя та волонтерської діяльності серед молоді в Запорізькій області реалізовано Обласний конкурс соціальної реклами «Тобі обирати». Конкурс проводився серед молоді віком від 16 до 35 років за темами «Здоровий спосіб життя» та «Популяризація волонтерської діяльності» у таких номінаціях: соціальна зовнішня реклама; соціальна друкована реклама; соціальна відеореклама; соціальна Інтернет реклама. Цього року було прийнято 109 робіт у 4 номінаціях: соціальна друкована реклама - 33 роботи; соціальна зовнішня реклама - 33 макети ;соціальна відеореклама - 35 відео; соціальна інтернет-реклама - 8 робіт.

 

Щороку Класичний приватний університет впроваджує нові програми з підтримки обдарованої молоді.
За ініціативи кафедри реклами та зв’язків із громадськістю, підтриманої ректором університету, професором Віктором Миколайовичем Огаренком, 109 учасників конкурсу соціальної реклами "Тобі обирати" отримали у подарунок значні знижки у навчанні за спеціальностями «Реклама та ПР», «Журналістика», «Соціальна робота», «Соціологія», «Дизайн», «Видавнича справа та редагування» та «Медіакомунікації».

Великим кроком для отримання якісної освіти є презентовані ректором університету перспективні можливості для переможців конкурсу. Так, в усіх чотирьох номінаціях за 3 місце - кожен з учасників отримує знижку в навчанні 15%, за ІІ - 25%, і за перше місце всі переможці отримують знижку у навчанні у розмірі 50 (!!!!!!!) відсотків.Тож вітаємо переможців конкурсу.
Велика подяка завідувачу кафедри реклами та зв’язків із громадськістю Інні Леонідівні Пенчук, старшому викладачу кафедри Ангеліні Трегуб за роботу в якості членів журі конкурсу. Тетяні Кондик Та Тетяні Гиріній у реалізації проекту студентами-рекламістами.