Стажування в Берлінській школі економіки та права

З 5 по 16 червня 2016 р. слухач магістратури Інституту управління Класичного приватного університету (спеціальність „Державна служба”) Скрябін Олексій Миколайович та слухачка магістратури Інституту права ім. В. Сташиса Класичного приватного університету (спеціальність „Правознавство”) Максимчук Сніжана Вадимівна пройшли стажування в Берлінській школі економіки та права за програмою українсько-німецької Літньої Школи – 2016 на підтримку демократії в Україні. Програмою Літньої Школи було передбачено відвідування лекцій провідних німецьких професорів, які висвітлили питання здійснення реформ на шляху боротьби з корупцією і реалізації процесу децентралізації в Україні у контексті міжнародного права, розкрили основні питання та принципи побудови соціальної демократичної правової держави з точки зору державного управління.

Слухачі Літньої Школи мали змогу стати учасниками робочої наради в адміністративному суді Берліна з відвідуванням судового слухання, обговорили актуальні питання в німецькому Бундесраті, відвідали Берлінську поліцію, мали екскурсію до парламенту Німеччини, пройшли майстер-класи та стали учасниками ділової гри з побудови соціальної держави. 
У цілому, відвідування Літної Школи відкрило можливості щодо вивчення культури та звичаїв Німеччини, набуття досвіду з метою його запровадження в Україні, професійного спілкування з фахівцями права, професорсько-викладацьким складом, вивчення досвіду роботи інститутів громадянського суспільства та місцевої громади Німеччини, поглиблення знань іноземних мов у професійній сфері.