Випускний в Інституті економіки Класичного приватного університету

Вручення дипломів – це завжди приємна подія, як для випускників, так і для всього професорсько-викладацького складу навчального закладу. Днями урочиста церемонія вручення дипломів відбулася для випускників Інституту економіки Класичного приватного університету м. Запоріжжя.

 

 

 

Розпочався захід із виступу учасниці естрадно-танцювального колективу «Перлини» - юної Валерії Шкаберіної. Її акробатичному етюду дружньо аплодували усі присутні на святі – а це не тільки випускники, а й викладачі, батьки  та численні друзі випускників, які прийшли поздоровити вже дипломованих бакалаврів і спеціалістів.
З привітальним словом звернувся до випускників проректор з науково-педагогічної роботи, відмінник освіти України – Кравченко Володимир Миколайович. Він підкреслив, що студентські роки – то є найкращі роки, тому що здобуваєш освіту,  формуєшся як громадянин і особистість. Більшість з випускників вже мають роботу, та знають, чим будуть займатися, а відтак Класичний приватний університет може пишатися тим, що готує кваліфікованих, затребуваних на ринку праці спеціалістів.

Наступні слова на адресу випускників прозвучали від завідувачів кафедр й  викладачів інституту. Привітавши молодих фахівців, вони відзначили, що пишаються ними, вірять у їхнє світле майбутнє та успішну кар’єру і на прощання заспівали пісню, присвячену студентам, та студентському життю.  Випускники, в свою чергу, дякували Інституту економіки, викладачам, а також батькам за надані можливості.  Красиві вірші прочитали Аліна Анісімова та Кирило Руденко. А Дмитро Сироїд виконав веселу пісню випускників, яка була написана спеціально для цього випускного вечора. 

Після чарівного вальсу у виконанні студентів Олексія Сердюка та Юлії Прилуцької на сцену ведучі запросили  директора Інституту економіки доктора економічних наук, професора Андрія Григоровича Семенова.  Він привітав випускників із довгоочікуваною подією і разом із заступником директора інституту Оксаною Ярошевською  вручив випускникам дипломи та побажав, щоб набуті знання вони застосували на благо рідного краю. І на завершення під дружні оплески  всіх присутніх проректор  університету Володимир Кравченко окремо привітав одержувачів дипломів з відзнакою, так званих червоних дипломів. – «Вітаю випускників, які впродовж усього навчання були найкращими, найдостойнішими студентами, сказав Володимир Миколайович, - бажаю цьогорічним випускникам особистого щастя та, звичайно, успішної кар’єри».  Кульмінацією свята стала пісня «Україна – це ти» яку разом з усіма випускниками заспівала студентка другого курсу  Ельвіра Сіра.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Еліна Волотко 
Інститут економіки
Класичного приватного університету