Стипендіальна програма для іноземних студентів університету Сіднея

 Університет Сіднея запрошує іноземних студентів на навчання в магістратурі і аспірантурі університету. Кращим студентам, які хочуть проводити дослідницьку діяльність в університеті Сіднея, пропонується повна стипендія. Стипендія покриває плату за навчання та проживання періодом на 3 роки і може бути продовжена ще на один семестр для студентів аспірантури, якщо буде потрібно.

У стипендіальній програмі беруть участь всі програми магістратури та аспірантури університету. Стипендія присуджується на конкурсній основі і її можуть отримати студенти, які демонструють хорошу академічну успішність і дослідницький потенціал.
Вимоги до кандидатів

Для отримання стипендії кандидатам необхідно подати заявку на надходження в університету на одну з програм магістратури, або аспірантури і в цій заявці вказати, що Ви претендуєте на стипендію University of Sydney International Scholarship (USydIS). Окремою заявки на отримання стипендії не існує.

Для того щоб Вашу кандидатуру розглянули при нарахуванні стипендії, ви повинні подати на розгляд всі документи, які потрібні факультетом на зарахування Вас на навчання.

Заявки на стипендію приймаються до:15 грудня

 
Відділ міжнародних звязків
та роботи з іноземними студентами, каб. 219.