Особлива посвята першокурсників Інституту журналістики і масової комунікації

«Рівняйсь, струнко! Слухай мою команду. Рівняння на середину!» – саме у такому форматі відбулася посвята студентів першого курсу Інституту журналістики і масової комунікації 2016 року. Цієї суботи 15 жовтня 2016 року, у Дубовому гаю, на нашому улюбленому вже місці, було проведено курс молодого студента. Зустрів біля входу у Дубовий гай ще зовсім «зелених» студентів підполковник Стець, котрий провів їх до місця проведення посвяти. Це були студенти перших курсів різних напрямів.

 

 

Саме така особлива тематика у військовому стилі була обрана не дарма. Адже для того щоб стати повноцінним студентом треба пройти крізь вогонь, воду та мідні труби. Навчитися долати перешкоди та уміло запізнюватися на пари, або краще, за порадою старшокурсників, не запізнюватися зовсім! 
Тож почали з того, що наші першокурсники вправно поділилися на дві команди. Перша команда назвала себе «Громадська оборона, а друга – «Гриби». Тож, так і розпочався наш курс студентського бійця, задля того, аби гідно носити звання «Студент ІЖМК».

Першим випробовуванням було перевірка фізичної сили та витримки що називалося «Лінія перешкод». Першокурсники швидко впоралися із завданням і перейшли далі. У наступному конкурсі перевірялася злагоджена робота команди. Завданням було пришити шеврони на тканину, так щоб не можливо було відірвати. Тож з цим випробуванням впоралися також швидко і досить якісно.
Далі нашим першачкам необхідно було лопнути кульки різними способами. Так як кульок було багато, це зайняло не мало часу , але все ж таки вони і з цим завданням впорались.

Схоже усі зголодніли, а тому оголошується наряд поза чергою. Завданням було  наввипередки почистити картоплю, чия команда більше по чистить за дві хвилини картоплі та і перемогла. Але нічия підкралась не помітно, тож перемогла дружба. 
І ось вже підійшла черга останнього ритуалу – це польова страва від найкращих кухарів ІЖМК. 
Для цього викладачі кафедр та студенти других та третіх курсів тримали в руках орфографічний словник, як символ генія правопису; планшет – диво-помічник сучасного студента; олівець – як незмінний помічник будь якого студента і, наостанок, головне – фірмова страва. 
На завершення, аби закріпити свій статус «Студент», першокурсники  поклялись бути найкращими студентами  ІЖМК.Тож, будемо сподіватися, що саме так вони і будуть себе позиціонувати.
Тож, давайте побажаємо успіхів нашим новоспеченим студентам у їх подальшому студентському житті.

Репортаж з місця подій проводив
Максим Михайлов,
група ДЖ-114

Фоторепортаж:
Катерина Баришенська,
група ДРк-114 
Відеорепортаж: 
Ганна Баранова, 
група ДЖ-115