"Талант виграє ігри, а команда – чемпіонати"

Аби щось зробити – не потрібно чекати настання "завтра", приходу вихідних чи літа, необхідно братися за справу прямо тут і зараз. Тож, не чекаючи, поки весна повністю запанує над містами і селами, для студентів Інституту журналістики і масової комунікації, які складають дружню команду громадської організації «Небо без кордонів», прямо посеред робочого тижня влаштовано справжній тімбілдінг. Тренінг з командоутворення проводила віце-президентка громадської організації, випускниця Інституту журналістики і масової комунікації Ірина Ярко, за що їй окрема вдячність.

 

 

Тож, студенти провели час позитивно і насичено, а головне з користю і "на одному диханні" - проаналізували попередні результати, побреймштормили ідеї, напрацювали нові вектори дій, злагоджено попрацювали в команді та взяли курс на розвиток.

І навіть такі, здавалося би, на перший погляд дитячі забавки, як "будівництво Вавилонської вежі", малювання, поетапні інструкції з приготування чашечки чаю чи кави та навіть повітряні кульки можуть об’єднувати, згуртовувати і надихати цілу команду на гарні вчинки, як для оточуючих, так і для себе.

Усі цілі досяжні! Усі задачі виконуються! Усі проблеми вирішуються! Усі мрії здійснюються! Головне – знайти таких же самих, по-хорошу трішки "божевільних" людей, як і ми самі, в оточенні яких можна сказати собі – ми одна команда, в якій: "Один за всіх і всі за одного!".