Свідомий вибір – успішне навчання

Профорієнтаційна робота – один із пріоритетних напрямів для колективу Інституту економіки Класичного приватного університету. Нещодавно представники Інституту та випускники університету зустрілися з майбутніми випускниками декількох навчальних закладів Запорізької області. Зокрема, вони побували у смт Михайлівка Михайлівського району, де відвідали загальноосвітню школу № 3, зустрілися зі старшокласниками та їх батьками. Цього ж дня представники вишу завітали до Вищого професійного училища № 52, де зустрілися зі студентами, які навчаються за напрямами «Бухгалтерський облік», «Оператори комп’ютерного набору» та «Працівники харчової промисловості».

 

До уваги потенційних студентів було запропоновано цікаву презентацію Інституту економіки Класичного приватного університету, яка складається з двох частин: «Економіка простими словами» та «Для чого мені потрібна вища освіта?». Крім викладачів Інституту, над презентаціями працюють нещодавні студенти, які вже отримали дипломи і можуть зрозуміло та цікаво розповісти про студентське життя та життя після університету. 

«Після завершення зустрічі школяр-випускник повинен бути переконаним у тому, що для досягнення мети, яку він вже поставив для себе в дорослому житті, йому необхідно отримати освіту відповідно до обраної професії, – зазначив директор Інституту економіки Класичного приватного університету Андрій Білюк. – Нам важливо, щоб діти зрозуміли, як зробити найкращий вибір із усіх можливих, який відповідатиме їх здібностям і вподобанням. Від цього залежить дуже багато в їх майбутньому житті: це й позитивна самооцінка, і висока продуктивність праці, і багато чого іншого. Свідомий вибір – це успішне навчання і якісне життя, в якому обов’язково переплітаються інтереси особистості та суспільства. І заради цього ми працюємо».

Еліна Волотко,
Інститут економіки
Класичного приватного університету