Делегація університету взяла участь у сучасній міжнародній платформі з питань інтеграції та кооперації

12 жовтня 2017 р. представники Класичного приватного університету мали змогу долучитися до масштабного міжнародного заходу, що відбувся у Козак – Палаці м. Запоріжжя – „InCoForum2017” – форум, пов’язаний з нагальними питаннями міжнародної інтеграції та кооперації, реалізації інвестиційних проектів, соціальної відповідальності бізнесу та інвестиційної привабливості громад.
Участь у Форумі взяли:

Трохимець Олена Іванівна, начальник відділу наукової роботи та міжнародних зв’язків КПУ;
Томарева-Патлахова Вікторія Валеріївна, завідувач кафедри менеджменту Інституту управління КПУ;
Віхорт Юлія Володимирівна, заступник директора Інституту управління КПУ.

 

Міжнародний інвестиційний форум передбачав пленарне засідання, під час якого з вітальним словом виступили представники місцевої влади, зокрема, губернатор Запорізької області Костянтин Іванович Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Вікторович Самардак, мер м. Запоріжжя Володимир Вікторович Буряк.
Після чого з учасниками поділилися своїм успішним досвідом представники стратегічних компаній-інвесторів України, серед яких ТОВ СП „НІБУЛОН”, ТОВ „ДТЕК”, ТОВ „Юрокейп Юкрейн І”. Також на пленарному засіданні були презентовані доповіді стосовно нових ініціатив для сталого розвитку регіону, які охоплювали питання децентралізації, розбудові спроможних місцевих громад, впровадження європейських стандартів в регіонах тощо. Спікерами виступили авторитетні українські й зарубіжні експерти з питань децентралізації, енергоефективності, бізнес-стратегій, а також представники міжнародних донорських організація ПРООН, USAІ, U-LEAD, GІ та інші.

На завершення, присутні могли побачити урочисту церемонію підписання міжнародних угод між представниками бізнесу, громад, торгово-промисловою палатою.
Після пленарного засідання учасники змогли взяти участь у панельних дискусіях, у т.ч.:

  • „Інтеграція у світове співтовариство та розвиток міжнародних коопераційних зв’язків”;
  • „Посилення спроможності громад: європейський досвід і програми міжнародної технічної допомоги”;
  • „Підвищення енергетичної ефективності територій”.

Також під час Форуму працювала виставка вітчизняних та іноземних виробників товарів та постачальників послуг, експозиція об’єднаних територіальних громад, виставка „Енергозбереження та будівництво”.
У цілому, захід залучивши учасників близько 50 країн світу, створив ефективну платформу для посилення взаємодії між бізнес-структурами, громадами, міжнародними організаціями у частині реалізації міжнародних інвестиційних проектів.
Для викладачів та науковців Класичного приватного університету це стало гарною нагодою для того, щоб залишатися у курсі актуальних подій в сфері міжнародної інтеграції та кооперації, отримати новітній досвід та цікаву інформацію від провідних експертів різних галузей, залучитися до дискусійних панелей, поспілкуватися з іншими учасниками форума зі складу наукових та бізнес кіл.