Студенти Інституту управління Класичного приватного університету завітали до найбільшого стратегічного об’єкту енергетичної столиці України

9 листопада 2017 р. студенти та викладачі Інституту управління Класичного приватного університету на чолі з директором Анжелою Віталіївною Мерзляк, завдяки керівництву Енергодарського інституту державного та муніципального управління ім. Р.Г. Хеноха „Класичного приватного університету” в особі Володимира Сергійовича Ткаченка, мали чудову можливість завітати до енергетичної столиці України та відвідати його найбільший стратегічний об’єкт – Запорізьку атомну електростанцію.

 

 

Поїздка видалась дійсно вражаючою й це було унікальною нагодою для підростаючого покоління скласти враження про те, як функціонує високотехнологічне підприємство, потужний постачальник електроенергії в Україні – атомна електростанція, що є найкрупнішою в Європі та складається з 6 енергоблоків, потужність кожного з яких 1 млн. кВт.

Програма екскурсії була дуже насиченою та передбачала ознайомлення з особливостями устрою електростанції, яка є масштабним за територією технологічним комплексом, що стабільно та безпечно виробляє майже половину всієї атомної енергії в нашій державі. 

Екскурсія розпочалась з цікавої лекції в Інформаційному центрі ЗАЕС, у ході якої присутні більш детально дізналися про атомну енергетику України та Запорізьку АЕС, зокрема. Далі гості змогли відвідати проммайданчик станції, побачити сухе сховище відпрацьованого ядерного палива (зону завантаження, транспортування та зберігання), турбінне відділення одного з енергоблоків, гідротехнічні споруди (бризкальні басейни, ставок охолоджувач, градирні). Після чого екскурсійна група вирушила до навчально-тренувального центру, де можна було побачити у дії повномасштабний тренажер енергоблоку ЗАЕС.

Всіх дуже вразило ставлення працівників Запорізької атомної електростанції до своєї роботи, адже вони дійсно пишаються тим місцем, де вони працюють, відповідально та дуже кваліфіковано підходять до всіх аспектів свої невтомної праці, що дає всі підстави твердо сказати, що наша безпека – в надійних руках!