Незабутня подорож містом

8.11.17 р. для студентів Інституту здоров’я, спорту і туризму імені Т. Самоленко Класичного приватного університету була проведена унікальна історико-пізнавальна екскурсія рідним містом з виїздом на острів Хортиця та відвідуванням історико-культурного комплексу «Запорізька Січ». Мандрівка рідним містом відбулася завдяки надзвичайно професійному і ерудованому гіду, викладача кафедри туризму і готельно-ресторанної справи – Ірини Миколаївни Дашевської, яка натхненно знайомила студентів з рідним містом.

 

 

Студенти з непідробною зацікавленістю сприймали представлені гідом факти, відкриваючи для себе нову привабливу історичну цінність. Ця подорож стала гарним початком дня, адже була не лише пізнавальною, але й стала приводом для пошуку нових друзів і однодумців.

Світ - це книга, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку (Святий Августин). За можливість відкривати нові сторінки світу студенти Інституту здоров’я, спорту і туризму імені Т. Самоленко щиро дякують ректора Класичного приватного університету – Огаренка В.М. і першого проректора Покатаєва П.С.