„Вектор на розвиток та збереження кращих традицій і практик!” або „Як в Інституті управління Класичного приватного університету відзначали Міжнародний День Студента”

17 листопада у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний День Студента! Цього року в Інституті управління Класичного приватного університету цей день пройшов під закликом „Вектор на розвиток та збереження кращих традицій і практик”.

 

 

 

Підтримуючи студентське самоврядування та демократичні настрої, керівництво Інституту завжди прагне враховувати думку студента в організації навчального процесу та плануванні різноманітних заходів, відповідно до інтересів, захоплень та побажань молоді! При цьому зберігаючи всі ті кращі традиції й практики, що протягом багатьох років мали позитивні результати. 

Так, студенти мали можливість залишити у спеціальній скриньці свій відгук про те, що їм подобається в Інституті та висловити свою думку стосовно того, як можна покращити життя студентів в ньому!
Найбільш завзятих студентів з нагоди свята та за активну участь у житті Інституту Директор Анжела Віталіївна Мерзляк відзначила грамотами та солодкими сюрпризами!
Викладачі та керівництво Інституту щиро вітає студентів з їх Святом та бажає успішно навчатися, розвиватися, вірити у власні сили та використовувати всі можливості на їх студентському шляху!