"Від макету до контенту": В Інституті журналістики і масової комунікації пройшов майстер-клас для школярів

Все, що робите – робіть з любов’ю, інакше навіщо тоді щось починати. В Інституті журналістики і масової комунікації 06 грудня було все – і любов, і креатив, і професіоналізм, і бажання розвиватися, як професіонал, як особистість. А це говорить про те, що нове покоління – покоління Z шукає свою творчу ниву, шукає себе, як сучасну молоду людину, яка використовує можливості на повну.

 

 

Цього разу ці можливості прогресивним школярам пропонує міський конкурс Mediaschool-2018. Саме у рамках цього проекту учні запорізьких шкіл завітали до Класичного приватного університету на професійний майстер-клас "Від макету до контенту", який провела заступниця головного редактора газети "МИГ", людина, яка віддала журналістській справі багато професійних років свого життя – Наталя Іванівна Гаєва.
Пані Наталя влаштувала учням справжню "подорож у часі", а в ті в свою чергу не лінилися задавати питання та проявляли зацікавленість до професійного макетування. Ще б пак, аудиторія була заповнена газета досхочу – бери скільки хочеш

 
 
Навіть по завершенню майстер-класу діти не хотіли відпускати Наталю Іванівну, задаючи їй додаткові питання, шукаючи порад у створенні своїх шкільних газет.
Пані Наталя охоче дала практичні поради та запропонувала кілька креативних ідей для реалізації шкільної преси.
Скористаються школярі цими порадами чи ні – покаже час, а ми в свою чергу щиро вдячні Наталі Іванівні Гаєві за 2 години професіоналізму, відкритості, дружелюбності і величне бажання ділитися особистим досвідом.
Щиро дякуємо Науково-методичному центру за співпрацю, яка об'єднує і надихає освітян на нові звершення!
Творіть, розвивайтеся, дійте і неодмінно знайдете те, що шукаєте, адже ваше майбутнє у ваших руках!
Ірина Ярко