Кафедра богослов’я та гуманітарних дисциплін Інституту управління Класичного приватного університету продовжує знайомити першокурсників з історією рідного краю

За багато років свого існування на кафедрі богослов’я та гуманітарних дисциплін Інституту управління Класичного приватного університету склалася традиція у межах практичної складової дисциплін патріотичного виховання відвідувати пам’ятки історії Запорізького краю, Запорізький краєзнавчий музей тощо. Так і цього року, студенти першого курсу Класичного приватного відвідали колиску запорізького козацтва – Запорізьку Січ. Поїздка виявилась дуже насиченою, цікавою, а враження від неї залишаться ще на довго! Під час екскурсії хлопці та дівчата змогли наочно побачити хатинки козаків, їх пушкарні, фортифікаційні укріплення. 

 

На особливу увагу заслуговувала відбудована церква по центру Січі, в якій знаходяться оригінальні ікони того часу.
Дуже приємним виявився той факт, що сучасна молодь цінує здобутки та пам’ятки рідного краю, пишається тим, що зростає на цій землі! Як відзначили самі студенти, від самого початку і до кінця екскурсії вони відчували захоплення і повагу від того, що вони живуть і навчаються на тій землі, де колись жили відважні воїни – козаки!