Немає часу залишати важливі слова несказаними, або як студенти Інституту журналістики та масової комунікації на професійну студію звукозапису ходили

Неважливо, яке у тебе обличчя – важливо, що воно виражає. Неважливо, наскільки дзвінкий у тебе голос – важливо наскільки дорогі твої слова… У цьому переконалися і студенти І-го курсу Інституту журналістики та масової комунікації.
Майбутні "акули пера" намагалися вийти із зони особистого комфорту та на якусь мить забути про яскраву зовнішність. У них був лише один інструмент – голос. І цим голосом вони мали передати все – щирість, відкритість, дружелюбність, чесність, викликати довіру і повагу до себе.

 

 

Усе це стало можливим на професійній студії звукозапису Shining Music Studio, засновником і директором якої є  Олександр Ількаєв  – випускник Інституту журналістики та масової комунікації, а нині – успішний продюсер, який знає про сучасну музику практично все, більше того, він сам її створює.

А цього разу охоче поділився зі студентами ІЖМК своїм досвідом та провів для них справжній професійний майстер-клас. Майбутні журналісти почули звучання своїх голосів у різних інтерпретаціях – комусь свій голос полюбився, а хтось навпаки, готовий працювати над вдосконаленням. Але так чи інакше, це був по-справжньому насичений день, про який хлопці та дівчата ще не скоро забудуть. Воно й не дивно, адже у таких місцях хочеться творити знову і знову.
То, що вам заважає? Дійте! Адже життя коротке. Немає часу залишати важливі слова несказаними.

Ірина Ярко