Студенти Інституту журналістики і масової комунікації відвідали «Урок доброти» з Патрульною поліцією та запорізькою зоозахисницею

Поліція і громада в одній кімнаті підіймають важливі питання людяності по відношенню до братів наших менших. Таке мало хто міг уявити ще чотири роки тому. Однак, це стало реальністю. Цього тижня студенти та студентки Інституту журналістики і масової комунікації на кілька годин стали «учнями» представника Патрульної поліції Запорізької області Олександра Михайловського та зоозахисниці Олесі Кулик. Саме ці «вчителі» і провели для молоді «Урок доброти» у стінах коворкінгу «Спільно HUB», що знаходиться на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

 

 

Захід проходив у рамках програми «ПОЛіС» (Поліція і громади). Сам «урок» розділили на три основні частини.
У першій - Олександр Михайловський відповідав на питання студентів ІЖМК – від велоінфраструктури до найнепередбачуваніших запорізьких районів.У другій частині заходу зоозахисниця Олеся Кулик розповіла про свою ініціативну групу «СТАЯ» та її мешканців – їжачків, пташенят, летючих мишей, сов, лебедів, котів, собак та інших. Студентів приголомшила історія однієї маленької істоти –  собачки на ім’я Бібі, породи чіхуахуа.
‒ «Ее использовали разводчики собак. Этому виду нельзя часто размножатся из-за сложнейших родов. Однако, предыдущему владельцу Биби было все равно. И, к сожалению, он постоянно выводил новых щенков. Абсолютно все роды Биби проводились под общим наркозом, из-за которого у нее сильно подорвался иммунитет и выпали все зубы. Но, не смотря на тяжелую жизнь, после того, как эта красавица попала к нам в руки у нее появились собственные достижения - восхожденияе в горы и личная фотосессия», - розповідає нині любляча власниця маленької Бібі.

Також Олеся розповіла про кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Деякі агресивно налаштовані до них люди уже відбувають покарання у в’язницях. 
Під час останньої, третьої частини, студенти ІЖМК мали можливість потримати в своїх руках маленьких кажанів, які ще спали солодким сном. 
У підсумку кожний учасник та учасниця заходу отримали потрібну та важливу інформацію щодо поводження з тваринами, інструкцію покрокових дій у разі знаходження поранених або загиблих птахів, собак та ін. А також знайшли відповіді на свої запитання. 
Студенти Інституту журналістики і масової комунікації вдячні організаторам заходу за можливість взяти участь у такому інформативному, а головне потрібному заході для нашого міста.

Далі буде!

Максим Войта,
студент І кусу, групи ДЖ-117