Як студентки Інституту журналістики і масової комунікації разом із поліцейськими мистецтву самооборони вчилися

У сучасному світі потрібно вміти постояти за себе. Адже ніколи не знаєш, у якій ситуації опинишся сьогодні. І добре, коли поруч буде кому допомогти, а якщо не опиниться нікого – доведеться справлятися самотужки. Таке завдання постало і перед нашими дівчатами – студентками Інституту журналістики і масової комунікації та студентками інших Інститутів Класичного приватного університету, які кинули виклик самі собі та прийшли на майстер-клас із самооборони. Мистецтву захисту дівчат навчали представники Патрульної поліції Запорізької області.

 

 

 

Цілеспрямованість, сила волі, збереження розумності і спокою в екстремальних ситуаціях, впевненість у власних силах. Саме такі моральні якості сьогодні вчилися зміцнювати наші дівчата.
Заняття з самооборони включило в себе зміцнення тіла, розвиток м'язової витривалості і вибухової швидкості. Учасниці майстер-класу на практиці відпрацювали кілька прийомів, які допоможуть їм захиститися у разі нападу злочинця.
За проведення такого цінного уроку, що проходив у рамках програми "ПОЛіС" (співпраця Поліції і Спільноти), яка виконується за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL) та впроваджується IREX в партнерстві з Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO висловлюємо вдячність Патрульній поліції Запорізької області та громадській організації Спільно HUB.
Це ще один доказ того, що патрульні та громада можуть спільно діяти разом і пліч-о-пліч вирішувати проблеми, які накопичилися у нашому місті. І цей майстер-клас із самооборони для дівчат тому підтвердження.
Учені давно довели, що після помірних фізичних навантажень організм починає виробляти дофамін – гормон радості і щастя. Тож, дівчатка, як бачите, окрім синців вам дістався ще й позитив. 

Ірина Ярко,
заступник директора 
з соціально-виховної роботи ІЖМК