Студенти Інституту журналістики і масової комунікації у Гуляйпільському інтернаті

Вихідні можна проводити по-різному. Вихідний студентів Інституту журналістики і масової комунікації, які є активістами Запорізької молодіжної громадської організації «Небо без кордонів», пройшов у Гуляйпіллі. Усю дорогу ми «тримали курс» на Гуляйпільську загально-освітню школу-інтернат.
Дорога в область була тривалою, але посмішки дітей та їх безпосередність швидко привели нас в тонус, і ми розійшлися проводити креативні майстер-класи. Рухливі ігри, веселі «мандри до казкового лісу», мозаїчні дерева та їжачки, малюнки з кольорової манки, витвори на гіпсі, дружня атмосфера, щирий сміх, безмежний політ фантазії, теплі обійми – усе це вмить наповнило класні кімнати.

 

 

Діти аж розквітли, мов весняні квіти після дощу. Усі такі спритні, відкриті, грайливі і завше готові творити та витворяти від душі. Кожна дитинка так і тулиться до тебе, мов немовля до неньки, так і хоче взяти тебе за руку і залишити поруч з собою, аби вся увага була прикута тільки до неї.
По завершенню майстер-класів кожна дитинка отримала персональний подарунок, до якого увійшли засоби гігієни, іграшка та розмальовка, які навіть після нашого від’їзду нагадуватимуть їм про людяність та доброту. 
Не втрачайте в собі людину! Частіше озирайтеся навколо і знаходьте час на тих, хто цього потребує! 

Ірина Ярко