В Інституті економіки підбили підсумки II Міського конкурсу відеороликів

Вже другий рік поспіль Департаментом науки і освіти Запорізької міської ради для школярів проводиться Міський конкурс відеороликів «З любов’ю до рідного краю». Цього разу для розгляду журі надійшло більше п’ятдесяти робіт. 27 квітня в актовій залі Класичного приватного університету відбулася церемонія нагородження переможців.

 
 
 
 
 
Відкрили церемонію завідувач Науково-методичного центру департаменту науки і освіти Оксана Гусак і директор Інституту економіки КПУ Андрій Білюк. Вони привітали учнів і вчителів та вручили грамоти й подарунки від Департаменту та КПУ переможцям у номінації «Любов до країни очима дитини».  «Цього року ми маємо наукову підтримку та базу для івентів у Класичному приватному університеті,  підкреслила Оксана Гусак.А це означає якісні промо-акції та низку майстер-класів від Інституту економіки для юних конкурсантів».
«Я змінюю країну на краще» – переможці в цій номінації отримали в якості подарунків корисні гаджети від партнера  – Комп’ютерної академії «Шаг», яка на початку конкурсу провела декілька цікавих майстер-класів із комп’ютерної обробки відео.
Представники одразу двох місцевих телеканалів нагороджували переможців конкурсу в номінаціях:  «Економіка зростання» і «Запоріжці, якими пишається рідне місто».  Свої ексклюзивні призи вручили генеральний директор телеканалу «Z» Дмитро Веліканов та головний режисер телеканалу «ТВ-5» Борис Аракчеєв.
Треба зазначити, що в конкурсі взяли участь діти 6–11 класів загальноосвітніх та позашкільних закладів Запоріжжя, а дуже приємним подарунком від депутатського корпусу Запорізької міської ради стала запланована на 19 травня змістовна екскурсійна програма.
Куратор проекту, заступник директора Інституту економіки Еліна Волотко:  «Проведення таких патріотично спрямованих заходів має велике суспільне значення. Ми повинні формувати в майбутнього покоління громадянську свідомість, а конкурс «З любов’ю до рідного краю»,  безумовно, сприяє національно-патріотичному вихованню. І ми сподіваємося, що в наступному навчальному році цей конкурс стане більш масштабним та  яскравим».