Вітаємо з Днем Журналіста!

 Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації вітає представників ЗМІ та своїх студентів – майбутніх «акул пера» з професійним святом – Днем журналіста!

 

 

 

 

Наближається знакова для українського світу медіа подія – День журналіста. 06 червня – це свято всіх, для кого журналістика не просто щоденна творча робота, а спосіб життя. Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації щиро вітає студентів, професорсько-викладацький склад та представників медіа з професійним святом!

Зичимо вам наснаги, втілення найсміливіших ідей, реалізації перспективних проектів, свободи пера, міцних крил, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів та щирої уваги вдячної аудиторії.

Попри всі проблеми та перешкоди робіть свою справу чесно, відстоюйте принципи справедливості, демократії і законності. Будьте принциповими та об’єктивними. Будьте чесними по відношенню до людей і до себе. Яскравих репортажів, високих гонорарів та особистого щастя!

Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

З найкращими побажаннями,
дирекція ІЖМК