Зустріч студентів Інституту управління Класичного приватного університету з вихованцями дитячого православного будинку „Надія”

29 листопада 2018 р. Інститут управління Класичного приватного університету відвідав своїх давніх друзів – вихованців дитячого православного будинку «Надія».
Початок Різдвяного посту, підготовка до Дня Святого Миколая, до майбутніх Різдвяних та Новорічних свят додатково надихають на добро та дружнє щире спілкування один з одним.
З цієї нагоди студенти Інституту управління КПУ, під керівництвом заступника з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи Інституту управління КПУ Юлії Володимирівни Віхорт, з любов’ю підготували індивідуальні подарунки дітям (фрукти, солодощі, засоби гігієни) та подарували свою увагу й щире спілкування. Разом з дітьми вони виготовили новорічні та різдвяні прикраси своїми руками.

 

Під час колективного майстер-класу кожна дитина виявила свою унікальність та обдарованість, а від цієї зустрічі у душі залишились лише теплі враження.
Інститут управління КПУ висловлює вдячність тим студентам, які не один день готувалися до цієї зустрічі та брали в ній активну участь:

  • Гулієва Аліна, 1 курс «Комп’ютерні науки»
  • Янишева Еліна, 2 курс «Менеджмент»
  • Софронов Данило, 2 курс «Інженерія програмного забезпечення»
  • Романчук Іван, 3 курс «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
  • Суслов Андрій, 3 курс «Інженерія програмного забезпечення»

Інститут управління КПУ висловлює щирі слова вдячності керівництву дитячого будинку в особі Галини Анатоліївни Сірої за теплий прийом та дружні стосунки між нашими закладами, які тривають вже не один рік!