Класичний приватний університет став партнером дитячого свята «Zaporozhye Fashion Kids–2019»

У канун прекрасного весняного свята жіночності та краси 8 Березня в Запоріжжі відбувся перший конкурс юних моделей – свято моди і стилю «Zaporozhye Fashion Kids–2019».

Інститут економіки Класичного приватного університету з радістю відгукнувся на пропозицію організаторів свята стати партнером фестивалю,  підтримати юні таланти та увійти до складу почесного журі.

 

 

Конкурс відбувся у межах Національного дитячого фестивалю юних моделей і дизайнерів «Ukrainian Fashion Kids», на який діти з усієї України чекають вже 24 березня у мiстi Київ. Він присвячений маленьким принцесам і Її Величності Модi. Темою конкурсу було обрано «FRUIT CARNIVAL» – фруктовий карнавал. Юні моделі продемонстрували колекції відомих дизайнерських брендів Запоріжжя, Кропивницького та Мелітополя.

Заступник директора Інституту економіки Еліна Волотко: «Мене запитували батьки про те, чому саме Інститут економіки серед партнерів? Відповідаю. В межах профорієнтаційної роботи ми співпрацюємо з усіма організаціями, школами, творчими колективами, які нас запрошують, бо розуміємо, що талановиті діти талановиті в усьому. Вони колись стануть дорослими й обов’язково успішними. Можливо, серед них є майбутні економісти, бухгалтери чи підприємці. Ми завжди знали, як багато у запорізькому краї розумних та красивих дітей. А тепер ці діти та їх батьки знають про Класичний приватний університет, і, сподіваємося, коли прийде час, хтось захоче навчатися в нашому коледжі чи в одному з шести інститутів КПУ».

Всі учасники отримали корони, стрічки і дипломи, а також подарунки від дизайнерів і партнерів конкурсу. Залишилося побажати переможцям гідно представити Запоріжжя на всеукраїнському рівні.