Класичний приватний університет взяв участь у роботі міжнародного саміту

В Запоріжжі відбувся Другий Міжнародний педагогічний саміт «Система медіаосвіти як фундамент розвитку і консолідації громадянського суспільства» Протягом 2 днів освітяни з різних країн світу обговорювали нагальні питання зі сфери освіти у сучасних реаліях. До участі у роботі саміту від Класичного приватного університету було запрошено у якості VIP-спікера члена Національної спілки журналістів, заступника директора Інституту економіки КПУ Еліну Волотко.

 

 

Учасниками заходу стали не лише українські педагоги, а й гості з інших країн — Польщі, Франції, Ізраїлю та Америки. Основними темами педагогічного саміту були медіаосвіта і консолідація громадянського суспільства.

Директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк: «Запоріжжя стало платформою для спільного діалогу. Нашою головною метою є сприяння розбудові в Україні ефективної системи медіаосвіти, що має стати фундаментом гуманітарної безпеки держави.».

Заступник директора Інституту економіки КПУ Еліна Волотко: «Сьогодні всі вже прекрасно розуміють наскільки важливу роль відіграє Інтернет і засоби масової інформації у становленні та вихованні підростаючого покоління. Медіаосвіта відкриває великі можливості для розвитку дитини, її інтелектуальних і творчих здібностей, самостійного мислення, формує вміння орієнтуватися в сучасних інформаційних потоках»