Змагання найрозумніших

У Класичному приватному університеті відбулася інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”. Це один з етапів проекту третьої “Битви університетів”. Перемогу виборювали 5 запорізьких навчальних закладів вищої освіти. Учасникам довелося проявити кмітливість та швидкість.

 

 

 

В актовій залі університету зібрались найрозумніші студенти міста. Тут 30 осіб, які розбились на 5 команд. Поки ведучий оголошує правила гри, учасники отримують картки для запису відповідей. На роздуми мають хвилину. Більшість запитань — перевірка на логіку. Але частина — на знання цікавих фактів. Наприклад, де знаходиться найбільший музей олівців? Не всі команди відгадали, що це Великобританія.

У розумному поєдинку учасники змагалися протягом години. Найбільше правильних відповідей виявилося у команди “Баклажани хаосу і порядку”. Переможці зізнаються: запитання були складні, але виграти їм допоміг правильний склад команди.

Інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?” стала першим етапом проекту “Битви університетів”. Учасники ще зможуть проявити себе в 5-ти змаганнях, які пройдуть в інших університетах.