Мовний клуб Інституту економіки зібрав прихильників популярної гри «Мафія»

Нещодавно студенти Інституту економіки Класичного приватного університету перетворювалися на «донів мафії» та «мирних жителів» у популярній економічній грі «Мафія». Участь у цікавому заході, який організовано Кафедрою економіки в межах роботи Мовного клубу інституту, взяли представники майже усіх економічних спеціальностей і зіграли кілька партій. Суть гри полягає в тому, щоб учасники, яким трапилися картки «мирних жителів» перемогли «мафію» або навпаки. Але головне правило від Мовного клубу: спілкуватися командам доводилося англійською мовою.

 

 

Гру «Мафія» у 1986 році придумав студент Дмитро Давидов із Каменець-Уральского. Спочатку в неї грали у вільний час в університетських аудиторіях та студентських гуртожитках, пізніше гра стала популярною у літніх студентських таборах і поступово стала розповсюджуватися в інших навчальних закладах.

Студентка 3 курсу («Фінанси, банківська справа та страхування) Самохіна Настя та студентка 4 курсу («Економіка підприємства») Русінова Анастасія були визнані переможцями гри, і окремо журі відзначило студента 3 курсу (Економічна кібернетика») Ребро Назара за краще володіння англійською мовою.